Connect with us

Baschet de performanță

CNU12 4X4 Indoor: Programul clujenilor

ACS U-BT Cluj-Napoca găzduiește meciurile Grupei A.

CNU12 4X4 Indoor: Programul clujenilor

Grupa A a Campionatului Național Under 12 4X4 Indoor va fi găzduită de către ACS U-BT Cluj-Napoca la BTarena, în această grupă evoluând trei echipe ale alb-negrilor.

Iată programul jocurilor:

  • Luni, 24 octombrie:
    • 08:00 ACS Petras Neamț Piatra Neamț – ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
    • 09:30 ABC CSU Sibiu – ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
    • 11:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca – ACS Wildcats Baia Mare
    • 15:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca – ACS Petras Neamț Piatra Neamț
    • 16:30 ACS Wildcats Baia Mare – ABC CSU Sibiu
    • 18:00 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca – ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
  • Marți, 25 octombrie:
    • 08:00 ACS Wildcats Baia Mare – ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
    • 09:30 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca – ACS Petras Neamț Piatra Neamț
    • 11:00 ABC CSU Sibiu – ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
    • 15:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca – ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
    • 16:30 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca – ACS Wildcats Baia Mare
    • 18:00 ACS Petras Neamț Piatra Neamț – ABC CSU Sibiu
    • Miercuri, 26 octombrie:
    • 08:00 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca – ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
    • 09:30 ABC CSU Sibiu – ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
    • 11:00 ACS Wildcats Baia Mare – ACS Petras Neamț Piatra Neamț
    • 15:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca – ABC CSU Sibiu
    • 16:30 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca – ACS Petras Neamț Piatra Neamț
    • 18:00 ACS Wildcats Baia Mare – ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
  • Joi, 27 octombrie:
    • 08:00 ACS Petras Neamț Piatra Neamț – ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
    • 09:30 ABC CSU Sibiu – ACS Wildcats Baia Mare
    • 11:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca – ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
    • 15:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca – ACS Wildcats Baia Mare
    • 16:30 ACS Petras Neamț Piatra Neamț – ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
    • 18:00 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca – ABC CSU Sibiu
  • Vineri, 28 octombrie:
    • 08:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca – ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
    • 09:30 ACS Wildcats Baia Mare – ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
    • 11:00 ABC CSU Sibiu – ACS Petras Neamț Piatra Neamț
    • 15:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca – ABC CSU Sibiu
    • 16:30 ACS Petras Neamț Piatra Neamț – ACS Wildcats Baia Mare
    • 18:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca – ACS U-BT 2 Cluj-Napoca

Aceste meciuri vor stabili cele două echipe care vor face pasul spre Turneul Final, ce va avea loc în perioada 10-13 noiembrie.

SISTEM COMPETIȚIONAL JUNIORI
Click pentru sistemul de desfășurare a competițiilor în Campionatele Naționale de Juniori 2022-2023

Urmărește-ne pe Facebook

Categorii


TAG CLOUD

3x3 ajb cluj ajb trophy all4basket arbitri baby domocos dumitrescu EYBL Featured federatia romana de baschet foto jr. ajb trophy Jr. NBA jr ajb skills lapi lapi dej lapuste liga I mini nbs România servus baschet smart sr. ajb trophy u-banca transilvania u-bt u12 u13 u14 U15 u16 u18 u19 under 12 under 13 under 14 under 15 under 16 under 17 under 18 under 19 under 20 universitatea viitorul

More in Baschet de performanță