Connect with us

Baschet de performanță

CNU12 4X4 Indoor: Programul clujencelor

Două echipe din județ s-au înscris în noua competiție a FRB, una dintre ele organizând turneul Grupei B.

FOTO: artyphoto.ro / NBS Facebook

CNU12 4X4 Indoor: Programul clujencelor

Ambele echipe din Cluj înscrise la Campionatul Național Under 12 4X4 Indoor sunt distribuite în Grupa B, iar ACS Napoca Baschet School va primi vizita ACS Smart Basketball Team, precum și a celorlalte componente ale grupei, în calitate de organizatoare a turneului.

Acesta se va desfășura în perioada 25-29 octombrie la sala de sport a Școlii Gimnaziale ”Ion Agârbiceanu” din cartierul Mărăști și va stabili cele patru echipe ce vor merge mai departe la Turneul Final.

Iată programul meciurilor, conform FR Baschet:

  • Marți, 25 octombrie:
    • 08:30 ACS KSE Tg Secuiesc – ACS NBS Cluj-Napoca
    • 10:00 ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca – CSS Sfantu Gheorghe
    • 11:30 ACS Primo Mega Ball Pitesti – LPS Alba Iulia
    • 16:00 CSS Sfantu Gheorghe – ACS Primo Mega Ball Pitesti
    • 17:30 LPS Alba Iulia – ACS KSE Tg Secuiesc
  • Miercuri, 26 octombrie:
    • 08:30 CSS Sfantu Gheorghe – LPS Alba Iulia
    • 10:00 ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca – ACS KSE Tg Secuiesc
    • 11:30 ACS Primo Mega Ball Pitesti – ACS NBS Cluj-Napoca
    • 14:30 ACS NBS Cluj-Napoca – ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca
  • Joi, 27 octombrie:
    • 14:30 LPS Alba Iulia – ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca
    • 14:30 LPS Alba Iulia – ACS Primo Mega Ball Pitesti
    • 16:00 ACS KSE Tg Secuiesc – ACS Primo Mega Ball Pitesti
    • 16:00 CSS Sfantu Gheorghe – ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca
    • 17:30 ACS NBS Cluj-Napoca – CSS Sfantu Gheorghe
    • 17:30 ACS NBS Cluj-Napoca – ACS KSE Tg Secuiesc
  • Vineri, 28 octombrie:
    • 08:30 ACS Primo Mega Ball Pitesti – ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca
    • 08:30 ACS KSE Tg Secuiesc – LPS Alba Iulia
    • 10:00 CSS Sfantu Gheorghe – ACS KSE Tg Secuiesc
    • 10:00 ACS Primo Mega Ball Pitesti – CSS Sfantu Gheorghe
    • 11:30 ACS NBS Cluj-Napoca – LPS Alba Iulia
    • 11:30 ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca – ACS NBS Cluj-Napoca
    • 14:30 LPS Alba Iulia – CSS Sfantu Gheorghe
    • 16:00 ACS KSE Tg Secuiesc – ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca
    • 17:30 ACS NBS Cluj-Napoca – ACS Primo Mega Ball Pitesti
  • Sâmbătă, 29 octombrie:
    • 08:30 ACS Primo Mega Ball Pitesti – ACS KSE Tg Secuiesc
    • 10:00 CSS Sfantu Gheorghe – ACS NBS Cluj-Napoca
    • 11:30 ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca – LPS Alba Iulia
    • 14:30 ACS KSE Tg Secuiesc – CSS Sfantu Gheorghe
    • 16:00 ACS Smart Basketball Team Cluj-Napoca – ACS Primo Mega Ball Pitesti
    • 17:30 LPS Alba Iulia – ACS NBS Cluj-Napoca

SISTEM COMPETIȚIONAL JUNIORI
Click pentru sistemul de desfășurare a competițiilor în Campionatele Naționale de Juniori 2022-2023

Urmărește-ne pe Facebook

Categorii


TAG CLOUD

3x3 ajb cluj ajb trophy all4basket arbitri baby domocos dumitrescu EYBL Featured federatia romana de baschet foto jr. ajb trophy Jr. NBA jr ajb skills lapi lapi dej lapuste liga I mini nbs România servus baschet smart sr. ajb trophy u-banca transilvania u-bt u12 u13 u14 U15 u16 u18 u19 under 12 under 13 under 14 under 15 under 16 under 17 under 18 under 19 under 20 universitatea viitorul

More in Baschet de performanță